Folia mrożona - efekt szronionego szkła

Folie tego typu przeznaczone są do dekoracji okien, szyb wewnętrznych w biurach, hotelach, restauracjach, witrynach sklepowych, placówkach medycznych. Pozwalają urozmaicić wygląd wnętrz i tworzyć świetne grafiki uniemożliwiając jednocześnie zaglądanie do pomieszczenia osobom postronnym. Służy do subtelnej i stylowej dekoracji przestrzeni biurowych.

Z folii można wycinać napisy i różne wzory np. logo firmy, oznaczenia pomieszczeń, figury geometryczne, pasy i inne grafiki. Można je łączyć z kolorowymi foliami uzyskując ciekawe efekty.

Zastosowanie folii mrożonej sprawia, że nie można obserwować tego, co
dzieje się po drugiej stronie szyby. Folia rozprasza światło dzięki czemu możemy osiągnąć intymność w pomieszczeniu, nie ograniczając drastycznie ilości światła dziennego.

Projektanci często wybierają przegrody szklane zamiast ścian działowych. Istnieje ryzyko zderzenia się człowieka z szybą ponieważ szkło jest przeźroczyste. Problem ten łatwo rozwiązać folią matującą, której zastosowanie zniweluje niekorzystne zjawisko optyczne. Przestrzeń stanie się bezpieczna i stylowa, a odpowiednio zaprojektowane biuro stworzy dobre warunki pracy.

ornamenty folia mrozona

Folia szroniona pozwala zamaskować odciski palców, które często pojawiają się na szklanych drzwiach. Dzięki zastosowaniu jej szyba jest bardziej wytrzymała. Folia mrożona zwiększa bezpieczeństwo w przypadku wybicia szyby. Powoduje, że odłamki szkła trzymane są razem zmniejszając tym samym ryzyko pokaleczenia w przypadku zbicia szyby.

Przeznaczenie:

  • biura

  • sklepy

  • szpitale, gabinety lekarskie i kosmetyczne

  • banki i pozostałe instytucje finansowe

  • domy (balustrady, balkony, łazienki)

© 2023 foliamrozona.pl All rights reserved.
powered by colourreactor.pl polityka prywatności
tel. 504 837 099
e-mail: biuro@foliamrozona.pl